Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vieš zalakovať škrabanec či celý diel? Hľadáme Ťa.

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Od 1 009 EUR/mesiacOd 1 009 EUR/mesiac 1.009 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 110 € + nočné príplatky priemerne 87 € + 13.plat + podiel na zisku +vernostná prémia + navyše možnosť nadčasov s príplatkami za sobotu a nedeľu, rôzne finančné i nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Odstraňovať zistené nedostatky laku.
•Príprava karosérie na nanášanie ochranných farieb a laku (pomocou striekacej pištole),
•Odstraňovať zistené nedostatky na vozidlách (brúsenie, leštenie) - chyby lakovne, jednoduchšie chyby zvárania,
•Opravovať vymeniteľné diely, schvaľovať kvalitu vykonaných opráv,
•Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti,
•Školiť nových retušérov – analytikov,
•Navrhovať zlepšenia pracovných štandardov retuše, podieľať sa na príprave pracovných štandardov,
•Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku,
•Osobne sa angažovať pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe a snažiť sa o neustále zlepšovanie výkonnosti svojho tímu,
•Detekovanie deformácií,
•Nanášanie izolačných vrstiev na korosériu.
•Schvaľovať kvalitu vykonaných opráv
•Realizovať analýzu nedostatkov na hotovom vozidle v rozsahu svojej odbornosti
•Dodržiavať princípy Systému výroby, predpisov BOZP, požiarnej ochrany a noriem v oblasti životného prostredia ako aj externých a interných noriem

• Základná mzda 1.009 € + osobné hodnotenie priemerne 110 € + nočné príplatky priemerne 87 € + 13.plat + podiel na zisku + vernostná prémia
• Nástupný termín dohodou
• Pracovný pomer na dobu určitú 2 roky s možnosťou predĺženia
• Mesačný príspevok na benefity od 150 eur ročne (napr. na dopravu alebo do kina)
• Nové auto vrátane poistiek už od 118 € mesačne (bez potrebnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Strava priamo na pracovisku od 1,16 € za jedlo
• Celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie a možnosti kariérneho rastu
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Vernostná odmena po odpracovaných rokoch od 50% do 100% základného platu
• Dovolenka navyše pre verných zamestnancov
• možnosť ubytovania - prvý mesiac zdarma, druhý mesiac 2€/noc, tretí mesiac 3€/noc, od štvrtého mesiaca 6€/noc )
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)
• Tábory pre deti ; rekreačné poukazy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

klampiar, lakiernik, autoelektrikár, automechanik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s odstaňovaním chýb laku
• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita)
• Skúsenosti vo výrobnom procese sú výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť
• Schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3237840  Megjelentetés dátuma: 29.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 009 EUR/mesiac