Hľadáme top predajcu! (Bratislava a okolie)

Prvý dom zdravia, s.r.o.

Miesto práce
Poštová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 € a viac (fix+provízia) - upresníme a dohodneme sa na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Človeka, ktorý je telom i dušou obchodník a vie, čo znamená "priamy predaj".
Človeka, ktorý má skúsenosti napr. s predajom kuchynských doplnkov (kvalitné hrnce na varenie), alebo zdravotníckych prístrojov (biolampy, matrace), prípadne elektrických spotrebičov (čističky vody a vzduchu).

* vyhovuje mu pracovný pomer a takisto nevidí problém v tom, stať sa podnikateľom (SZČO, s.r.o.)
* pri práci nesleduje čas, ale sústredí sa na výsledok
* motivujú ho peniaze a kariérny rast
* miluje svoju prácu predajcu, preto sa v nej snaží neustále napredovať a zdokonaľovať sa
* dokáže upútať vzhľadom a rečou
* práca s ľuďmi ho nevyčerpáva, práve naopak, napĺňa
* každý deň je pre neho nová výzva a je si vedomý, že každý jeden klient znamená nový potenciál predaja

Tvoja náplň práce bude:
* akvizícia potenciálnych zákazníkov
* starostlivosť o existujúcu klientelu
* dohadovanie osobných stretnutí prostredníctvom telefónu
* poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom v oblasti ponúkaných produktov
* prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality
* vytváranie cenových ponúk a uzatváranie obchodných zmlúv

Pracujeme v priateľskej atmosfére, kde si pomáhame všetci navzájom a spolupracujeme ako tím. Zároveň dávame veľký priestor Tvojej kreativite pri predaji našich produktov. Uvítame nové nápady a radi Ťa za ne odmeníme. Pomôžeme Ti v sebarozvoji a dosahovaní vysokých cieľov v krátkom čase.
Dbáme o to, aby sa tu každý z nás cítil veľmi dobre. Zažiješ výhody inovatívneho prostredia:

* lukratívne pracovné prostredie v srdci Bratislavy
* motivujúci a dynamický team kolegov
* nadštandardné finančné ohodnotenie so zaujímavou variabilnou zložkou bez hornej hranice zárobku
* veľký priestor pre sebarealizáciu
* kvalitné zaškolenie
* získanie know-how profesionálneho predajcu
* stravné lístky v hodnote 4,00 € / deň (pri TPP)
* ďaľšie nadštandardné benefity počas celého roku

Ak máš záujem stať sa dôležitou súčasťou nášho rastúceho tímu,spĺňaš všetky kritéria a si nefajčiar, zašli nám Tvoju žiadosť spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku s FAREBNOU FOTOGRAFIOU.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

* vynikajúce komunikačné schopnosti
* obchodné zručnosti (skúsenosti v priamom predaji veľkou výhodou)
* disciplína a pokora
* dravosť a zdravá sebadôvera
* oddanosť a lojalita
* bojovnosť
* náročný/á sám/a na seba
* ochota pomôcť a opora pre kolegov
* dokáže viesť, alebo je rád/a vedený/á k dosahovaniu vysokých cieľov
* orientácia na reálne výsledky

Prvý dom zdravia je mladá, úspešná a inovatívna spoločnosť, pôsobiaca v oblasti komplementárnej medicíny. Sme výhradný distribútor a predajca prístrojov pre podporu zdravia, uznávaných odborníkmi z prostredia health-care a beauty na celom svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2989837  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € a viac (fix+provízia) - upresníme a dohodneme sa na pracovnom pohovore