SW tester do agilného JAVA tímu

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacKonečná výška bude predmetom výberového konania a bude závisieť od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do agilného tímu, ktorého úlohou je u nás v PSS, a.s. vyvíjať JAVA aplikácie, hľadáme softvérového testera. Ideálny kandidát sa baví hľadaním rôznych nedostatkov softvéru, rád sa učí nové veci a rád si svoju prácu zjednodušuje automatizáciou rutinných činností.

Náplň práce:
  • zodpovedá za testovanie softvérových aplikácií s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru
  • vytvára testovacie scenáre v závislosti od použitého spôsobu testovania
  • pripravuje testovacie dáta
  • vykonáva manuálne a automatizované testy aplikácií
  • odhaľuje, zaznamenáva a reportuje zistené chyby
  • vyhodnocuje výsledky uskutočnených testov

• príležitosť pre rozvoj a osobný rast
• pružný pracovný čas
• možnosť získať cieľovú odmenu do výšky 2 mesačných platov
• ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my a to až do výšky 5% z mesačnej mzdy
• zvýhodnené podmienky produktov PSS, a.s.
• možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
• Multisport karta
• komplexná preventívna prehliadka raz za 2 roky
• bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky

• životopis v slovenskom jazyku s udaním pracovnej pozície a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície, o ktorú sa uchádzate

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vhodný kandidát:
  • má skúsenosť s testovaním SW aspoň na juniornej úrovni

Ideálny kandidát:
  • už pracoval s testovacími nástrojmi
(JIRA plugins)
  • má skúsenosti s agilným vývojom SW
  • má skúsenosti s automatizovaným testovaním
  • má radosť z nájdenej chyby :-)

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čiháková
E-mail: poslať životopis
ID: 4215511  Megjelentetés dátuma: 2.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac