Koordinátor IT regionálnej pobočky Banská Bystrica

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Miesto práce
Na Troskách 22, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Distribúcia programov a odovzdávanie technických zariadení OZ v rámci odbytových štruktúr
• Evidencia mobilných kompletov, tlačiarní a POS terminálov
• IT školenia OZ v rámci odbytových štruktúr
• Poradenský IT servis pre OZ v rámci odbytových štruktúr
• Odborná komunikácia s partnerskými spoločnosťami SWAN, a. s., a PRINTEC SLOVAKIA, spol. s r. o.
• Spolupráca pri organizovaní školení o IT

• pružná pracovná doba
• sociálny program pre zamestnancov
• zamestnanecké úvery so zvýhodnenými úrokovými sadzbami
• zvýhodnené poplatky na produkty banky a ďalšie benefity

• životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov prosíme zaslať e-mailom alebo poštou
• pri žiadostiach zaslaných e-mailom vyznačte do kolónky predmet/subject názov pozície o ktorú sa uchádzate a aj jednu lokalitu z názvu pozície

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• stredoškolské vzdelanie s maturitou
• ovládanie anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
• ovládanie internetu na pokročilej úrovni
• vytrvalosť
• samostatnosť, spoľahlivosť, sebakontrola
• flexibilita
• analytické a konštruktívne myslenie
• koncepčnosť a systematickosť
• schopnosť prezentácie, vyjadrenia sa
• osobnostná zrelosť

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čiháková
E-mail: poslať životopis
ID: 2325009  Megjelentetés dátuma: 15.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou