Obchodný zástupca / finančný sprostredkovateľ pre Nitru a Šaľu

PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA A.S.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
neobmedzená výška príjmu na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon sprostredkovateľskej činnosti finančného sprostredkovania v oblasti stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby, starostlivosť o nových a existujúcich klientov, akvizičná činnosť a finančné sprostredkovanie poistenia pre UNIQA poisťovňu, a. s., a pre Poisťovňu Slovenskej sporiteľne, a. s., Vienna Insurance Group.

Ponúkame:
- prácu pre renomovanú banku s vysokým kreditom na trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- permanentné, profesionálne vzdelávanie
- vybavenie notebookom, tlačiarňou, prístupom na internet
- výhodné účelové pôžičky na vytváranie vhodného pracovného prostredia
- stavebné sporenie a úvery so zvýhodnenými podmienkami
- exkluzívne motivačné aktivity, spoločenské a športové akcie celoslovenského i regionálneho charakteru

Informácie o výberovom konaní

žiadosť o prijatie a profesijný životopis zasielať mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je prax v obchode a finančnej sfére

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredné odborné vzdelanie - požadujeme predloženie dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- základná PC gramotnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, vytrvalosť
- samostatnosť aj tímovosť
- ochota permanentne sa odborne vzdelávať
- vítaný je vodičský preukaz skupiny B

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. - špecializovaná banka na podporu bývania a výstavby

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1267118  Megjelentetés dátuma: 15.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: neobmedzená výška príjmu na základe dosiahnutých výsledkov