Skladník

Prvá Personálna, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
Dohodou
850 EUR/mesiac700 EUR/mesiac+prémie do 150€, gastrolístky 3,80€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s tovarom, vykládka, nakládka / obsluha vysokozdvižného vozíka (elektrický).
- Prijímanie, kontrola a skladovanie došlých materiálov.
- Príprava a výdaj materiálu do výroby.
- Príprava a kontrola odchádzajúcich hotového výrobkov.
- Vedenie sprievodnej dokumentácie.
- Obsluha skladových materiálov - viazacia páska, fólia, paleta.
- Naloženie do prepravného vozidla, udržiavanie poriadku v sklade, dodržiavanie BOZP.
- Účasť na inventarizácii zásob.
- Práca s počítačom.- Pomocné práce pri údržbe areálu.

- Istota zamestnania v expandujúcej spoločnosti (pri nástupe zmluva na dobu určitú a po osvedčení na dobu neurčitú).
- Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív).
- Systém benefitov – vianočný príspevok, stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, teambuildingové aktivity.
- Preukaz na vysokozdvižný vozík zabezpečíme - nie je podmienkou.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za vašu prejavenú dôveru a záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3645836  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR/mesiac700 EUR/mesiac+prémie do 150€, gastrolístky 3,80€/deň