Asistentka pre verejné obstarávanie

Prvá Komunálna Finančná, a.s.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri rôznych činnostiach spojených so sprostredkovaním a zabezpečením verejného obstarávania
- zabezpečenie bezproblémového chodu zverenej pracovnej oblasti v súlade s právnymi normami
- poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory nadriadenému

Svoje životopisy, prípadne motivačné listy (výhoda), zasielajte na mailovú adresu: [email protected] do 21.02.2018.
Po tomto termíne oslovíme s ponukou osobného pohovoru len uchádzačov, ktorí budú najlepšie vyhovovať našim požiadavkám.
Spolu s dokumentáciou (najlepšie na konci životopisu) nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti: "V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu troch mesiacov v spoločnosti Prvá Komunálna Finančná, a.s. so sídlom Samova 11, 949 01 Nitra pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbory ekonomického alebo právnického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- finančná a ekonomická gramotnosť
- kultivovaný slovný a písomný prejav
- schopnosť vyjadrovania sa
- učenlivosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- samostatnosť

Spoločnosť Prvá Komunálna Finančná, a. s. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti finančného poradenstva a poistenia pre fyzické a právnické osoby s akcentom na samosprávu a tiež verejným obstarávaním energií pre mestá a obce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3308508  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou