Mzdový účtovník

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1000,- € + pohyblivá zložka mzdy do 500,-€. Výška mzdy závisí od odbornosti, skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PRP s.r.o. v Tomášovciach, okres Lučenec, hľadá nového kolegu/kolegyňu, ktorý doplní náš team na pozícií Mzdový účtovník, ktorého základnou náplňou práce je:
- spracovanie a kontrola dochádzky a nastavovanie dochádzkového systému
- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
- komunikácia s inštitúciami a vypracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne, sociálnu poisťovňu, správcu dane a štatistický úrad
- spracovanie ELDP, archivovanie dokladov, vystavovanie potvrdení a pod.
- spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov
- spracovanie a zasielanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
- sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia

- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- stravovanie zabezpečené vo vlastnej jedálni
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- perspektíva dlhodobého zamestnania

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých ponuka zaujala a reagovali na zverejnenú ponuku. Prosíme o pochopenie, že osobne budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti mzdového účtovníctva min. 2 roky
- znalosť mzdovej a pracovnoprávnej legislatívy
- ovládanie mzdového programu SOFTIP - výhodou
- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou
- spoľahlivosť, samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť
- analytické a logické myslenie
- ochota učiť sa nové veci

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4189541  Megjelentetés dátuma: 24.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac