IT manager, Tomášovce, okres Lučenec

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
1.9.2020
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda sa bude odvíjať od odbornosti, praxe a schopnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť PRP, s.r.o. v Tomášovciach hľadáme nového kolegu, ktorý doplní náš team na pozícií IT manager, ktorej náplňou práce je:
- Zodpovedanie za vývoj, implementovanie, ladenie a technickú podporu IT riešení
- Koordinovanie riešenia a odstraňovanie vzniknutých problémov
- Správa a monitoring serverov
- Dohľad nad celkovým chodom IT procesov v spoločnosti
- Zodpovednosť za činnosť IT oddelenia
- Komunikovanie s vedúcimi pracovníkmi oddelení

- Zaujímavá práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Perspektíva dlhodobého zamestnania
- Možnosť profesijného rastu a sebarealizácie
- Služobný telefón a notebook

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected].
Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Informatik, programátor, administrátor

Počet rokov praxe

3

- Správcovská znalosť Windows, Office, Internet
- Znalosti správy SW a HW ( všeobecný prehľad, komponenty PC/NTB, a pod. )
- Znalosť HelpDesk systémov
- Znalosti siete

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3948337  Megjelentetés dátuma: 7.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac