Vodič špeciálneho nakladača

PRP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovce
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 800 EUR/mesiac( Základná mzda 950,- € + zákonné mzdové príplatky a zvýhodnenia + výkonnostné prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť PRP, s.r.o. v Tomášovciach, okres Lučenec, hľadáme šikovných a zodpovedných vodičov, ktorí majú skúsenosti s prácou na špeciálnom nakladači - Sennebogen.

Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu Vodič špeciálneho nakladača - Sennebogen, ktorých základnou náplňou práce je:
- práca a manipulácia so špeciálnym nakladačom
- vykládka vagónov a LKW
- navážanie a vyvážanie guľatiny
- obsluha jednotlivých technologických celkov na základe aktuálnej potreby
- zabezpečenie starostlivosti o stroj a údržbu
- zodpovednosť za výkon

- atraktívne odmeňovanie / mesačné odmeny za výkon
- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie / 3. pilier
- zabezpečené stravovanie vo vlastnej jedálni, teplé jedlo aj počas nočných zmien a víkendov
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu / vyššieho platového zaradenia

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk, alebo prostredníctvom emailovej adresy [email protected].

Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

preukaz strojníka kolesového nakladača
vodičský preukaz B, C
základy práce s PC
zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti drevospracujúceho priemyslu viac ako 25 rokov, našim hlavným obchodným artiklom je ihličnaté rezivo a výrobky z dreva.
Ako dynamická spoločnosť s rýchlym rastom sa snažíme stále zlepšovať si svoju stabilnú pozíciu a dobré meno na trhu. Sme najväčší slovenský spracovateľ ihličnatého dreva, našou ambíciou je stále napredovať a byť najlepší. V našej spoločnosti pracujeme s najmodernejšími technológiami, aktuálne zamestnávame 220 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3867717  Megjelentetés dátuma: 12.8.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac