Operátor výroby Healthy Food Supplements s. r. o.

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky.
• Plnenie strojov surovinami podľa definovaných receptúr a ich odoberanie v prípade zisteného prebytku.
• Kontrolovanie chodu výrobnej linky a výrobkov vizuálne, prípadne pomocou meracích prístrojov.
• Zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov.
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov apolotovarov.
• Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení.
• Kartónovanie zabalených výrobkov.
• Čistenie a údržba výrobných priestorov, výrobnej linky, jej strojov a zariadení

motivačný, bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

• potravinárske vzdelanie, prípadne iné + prax min. 2 roky v potravinárskej výrobe

• Dobrý zdravotný stav
• Manuálna zručnosť
• Dôslednosť
• Precíznosť
• Flexibilita
Oprávnenie pre vedenie VZV výhodou.

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klara Misova
E-mail: poslať životopis
ID: 4031570  Megjelentetés dátuma: 9.2.2021  Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac