Hlavný účtovník

PROXENTA a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacod 1400EUR mzda závisí od vašich skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správne a úplné vedenie účtovníctva v spoločnosti
• kontrola 1 účtovníčky a priame účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, faktúry, pokladňa a pod.),
• Práca v systéme Kros - olymp, omega
• Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
• Dohľad a zabezpečenie správnosti mzdových procesov, dokumentov, archivácie a pod.
• Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
• pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
• Spracovávanie a kontrola dochádzky.
• evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, vyúčtovania, exekúcie a pod.).
• Zostavovanie účtovnej závierky a výročnej správy
• Kalkulácie ziskovosti vyrábaných produktov
• Vykonávať kontrolu účtovníctva
• Kontroling a aktívna spolupráca s internými oddeleniami
• Spolupracovať a komunikovať s externými partnermi – audit, daňový úrad, banky, leasing, štátne úrady, dodávatelia
• Kalkulácie všetkých daní, podávanie daňového priznania
• Aktualizácia interných smerníc z finančnej oblasti
• Nastavenie finančných procesov v spoločnosti

• Zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť stáť pri jej zrode
• Práca na hlavný pracovný pomer
• Možnosť osobného i profesijného rastu
• Samostatná a zodpovedná pozícia
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť aktívnej spoluúčasti na riadení spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

OMEGA - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• VŠ, SŠ vzdelanie ekonomického smeru
• Analytické myslenie a zmysel pre detail
• Zodpovedný prístup k práci
• Samostatné myslenie a rozhodovanie
• Pokročilá znalosť práce s MS Office,
• Znalosť práce s programom ABRA, OMEGA, KROSS výhodou
• Pokročilá znalosť AJ
• Odolnosť voči stresu
• Iniciatíva, dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
• Analytické myslenie
• Tímový hráč a prirodzený líder

Proxenta je slovenská investičná skupina, ktorá pôsobí na trhu od roku 2009. Špecializuje sa na dlhodobé investície v realitnom developmente, potravinárskej výrobe a nájomných realitách. Skupina pokrýva všetky oblasti spojené s investíciou – od realizácie investičných projektov, v ktorých zhodnocuje vlastné finančné prostriedky spolu s investíciami klientov, až po vydávanie vlastných cenných papierov a odborné činnosti spojené s predajom a so správou týchto cenných papierov. Silná orientácia v rámci diverzifikácie rizika na trhy Latinskej Ameriky. Trhová hodnota projektov skupiny - 480 miliónov eur.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klara Misova
E-mail: poslať životopis
ID: 4022545  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac