Pracovník backoffice

PROXENTA Finance, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V rámci spracovania klientskej dokumentácie :
- kontrola úplnosť a správnosť novej doručenej klientskej dokumentácie vo vzťahu k budúcim požadovaným investičným službám
- založenie a aktivácia klientskych účtov v informačnom systéme
- vedenie evidencie klientskej dokumentácie v listinnej a elektronickej podobe
- vystavovanie potvrdení pre klienta súvisiacich s investičnými službami
• V rámci spracovania obchodov a platieb :
- pripisovanie vkladov finančných prostriedkov na klientske účty
- vedenie evidencie peňažných prostriedkov a cenných papierov na klientskych účtoch
- realizácia prevodov peňažných prostriedkov medzi jednotlivými účtami klienta
- pripisovanie výnosov z cenných papierov na klientske účty
- vykonávanie rekonciliácií
- realizuje výpočet a finančné vysporiadanie záväzkov klientov voči spoločnosti
• Vypracovávanie reportov a podkladov podľa potreby spoločnosti

- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedná a zaujímavá práca
- mobilný telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Našu spoločnosť kontaktujte prostredníctvom e-mailu, životopis zasielajte v slovenskom jazyku.
Počet výberových kôl: 1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii v backoffice finančnej spoločnosti (výraznou výhodou)
- skúsenosti s prácou v obchodnom informačnom systéme obchodníka s cennými papiermi alebo inej finančnej inštitúcie (výraznou výhodou)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, flexibilnosť
- odolnosť voči stresu

Obchodník s cennými papiermi
ID: 3489477  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 € / mesiac