Obchodný zástupca - technický smer

ProWindow, s. r. o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola stavu plastových okien, dverí, eurookien a tieniacej techniky u vopred dohodnutých zákazníkov za účelom predaja pozáručného servisu plastových a eurookien

Školenie,
Flexibilná pracovná doba,
Marketingová podpora,
Technická podpora,
Každý deň pridelených 5-10 stretnutí,
Nadštandardné finančné ohodnotenie

Výberové konanie sa bude vykonávať v meste bydliska každého uchádzača na základe predchádzajúcej dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie voči zákazníkom, komunikatívnosť, učenlivosť, pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa certifikovaným pozáručným servisom všetkých typov plastových okien a eurookien, predajom tieniacej techniky a protihmyzovými systémami. Doposiaľ sme opravili viac ako 50 000 okien tisícom spokojných zákazníkov.
ID: 3202196  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000