Obchodný zástupca špecializovaných seminárov

Providence Advisement, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 3000 EUR, ohodnotenie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme serióznych ľudí na pozíciu "Obchodný zástupca pre predaj špecializovaných seminárov".
Náplň práce obchodného zástupcu je vyhľadávanie a akvizícia nových klientov spoločnosti.
Náš produkt je určený pre veľmi široký segment trhu a v súčasnosti sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka služby takéhoto druhu alebo úrovne - celý slovenský trh je preto pre našich obchodných zástupcov otvorený a úlohou našich spolupracovníkov je rozširovať odbyt produktu, ktorý na trhu doteraz nebol.

Nejedná sa o žiadny predaj finančných produktov, investícií, poistenia alebo teplej vody.
Viac informácií sa dočítate na nasledovnom linku:

V prípade stabilnej, kvalitnej a dlhodobej spolupráce s obchodným zástupcom dokážeme ponúknuť firemný telefón, notebook, či dokonca vozidlo alebo rekreáciu v exotike.

Pracovná doba je flexibilná - svoj harmonogram si riadi obchodný zástupca sám.

V prípade záujmu o túto pozíciu zasielajte informácie o sebe a životopisy na emailovú adresu:

[email protected]

Do 7 pracovných dní sa ozveme každému uchádzačovi s odpoveďou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
V prípade, že zvládnete osobný pohovor, je možné nastúpiť do práce, čaká vás už len jednodňové školenie v sídle našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovných a učenlivých ľudí, ktorí si dokážu uvedomiť výhodu predaja produktu na nepodchytenom trhu bez konkurencie a chcú sa posúvať osobnostne vpred.

Providence Advisement je jedinou spoločnosťou svojho druhu v Slovenskej republike. Ponúkame špecializované semináre v oblasti finančných inštrumentov vrátane finančných derivátov.

Sme jediným riešením na trhu pre každého, kto má záujem získať prehľad o firmách na našom finančnom trhu, finančných inštrumentoch, ktoré sú na trhu dostupné a pozadí, na ktorom jednotlivé ponúkané finančné inštrumenty fungujú alebo môžu fungovať, či získať schopnosť orientovať sa na trhu, vedieť o jeho možnostiach a vedieť ich samostatne porovnať, ovládať argumenty všetkých strán.

Sme nezávislou objektívnou spoločnosťou a neposkytujeme finančné služby ani finančné poradenstvo.

Viac informácií o nás sa dozviete na:

ID: 3574701  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200 - 3000 EUR, ohodnotenie podľa výkonu