Можливість для людей з України

Montážnik

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba daného produktu podľa výrobného postupu a výrobného plánu v požadovanej kvalite
  • vedenie potrebných záznamov
  • dodržiavanie 5S na pracovisku
  • dodržiavanie predpisov BOZP a PO
  • dodržiavanie interných predpisov a smerníc
  • vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca
  • práca v 3-zmennej prevádzke

  • práca na trvalý pracovný pomer
  • finančné benefity nad rámec Zákonníka práce
  • práca v moderných a čistých výrobných halách vhodná pre mužov aj ženy
  • rôzne benefity, napr. odmena za odporúčanie zamestnanca, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri sobáši, vernostný bonus
  • príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia (DDS) 3. pilier
  • zľava na produkty Vaillant alebo Protherm

Informácie o výberovom konaní

pracovný pomer je ponúkaný na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 1316459  Megjelentetés dátuma: 1.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac