Pracovník/pracovníčka riadenia výroby a služieb

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva riadenie, sledovanie a koordinovanie zákazkovej individuálnej výroby,
- zabezpečuje spracovanie zákaziek do výrobných cyklov na výrobné strediská,
- zodpovedá za sledovanie stavu plnenia zákaziek individuálnej výroby v súlade s termínmi zmluvne dohodnutými so zákazníkmi (zdravotné poisťovne, pacienti),
- zodpovedá za príjem, evidenciu a kompletizáciu podkladov k fakturácii individuálnych zákaziek vyrobených v spoločnosti,
- zabezpečuje styk s ortopedickými technikmi za účelom spracovania požiadaviek a podkladov pre individuálnu zákazkovú výrobu
- spolupracuje pri zavádzaní nových metód informačného systému a zodpovedá za jeho využívanie na zverenom úseku

Informácie o výberovom konaní

Kontakt :
E-mailom: [email protected]
tel. 02/44451853
Spoločnosť kontaktuje len uchádzačov, ktorí sú pozvaní na osobný pohovor. Ostatné žiadosti budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

- technická gramotnosť, ovládanie práce s PC
- schopnosť neustále sa učiť nové funkcie
- pozornosť, zodpovednosť, precíznosť
- schopnosť rýchlej orientácie v problematike
- príjemné a komunikatívne vystupovanie

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2787404  Megjelentetés dátuma: 17.12.2019  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac