Asistent predaja Prešov

PROTETIKA, a.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
520,- + 1,5 % z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva predaj ZP, obuvi a doplnkového tovaru a všetky ostatné práce súvisiace
s chodom predajne . Práca na 12 hodín, 2 smeny (krátky a dlhý týždeň, 2 dni v práci, 2 dni voľno).

K základnému platu prislúcha odmena vo výške dohodnutého percenta z tržby- možnosť zárobku až do výšky 800,- €.
Príspevok zamestnávateľa na DDS.
Odborné vzdelávanie.

Informácie o výberovom konaní

kontakt pre uchadzačov :
E-mail : [email protected]
tel. 02/44451853

Spoločnosť kontaktuje len uchádzačov, ktorí sú pozvaní na osobný pohovor. Ostatné žiadosti budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke zameranie výhodou, obchodné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť, komunikatívnoť, príjemné vystupovanie, s obchodnými vlohami a skúsenosťami

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, ich predajom a výdajom na lekársky poukaz.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2497957  Megjelentetés dátuma: 23.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520,- + 1,5 % z tržby