Vedúci strediska dopravy a recyklácie - dispečer

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Tvrdošovská cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
860 - 1 500 EUR/mesiacMzda závisí od schopností a skúseností uchádzača plus odmeny nad rámec mzdy v zmysle prémiového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, riadi a kontroluje procesy na stredisku
- kontroluje a zabezpečuje, aby podriadený v zmysle organizačnej štruktúry plnili svoje
náplne/činnosti práce
- kontroluje a eviduje dochádzku všetkých pracovníkov strediska pomocou príslušného
zavedeného elektronického systému
- rozdeľuje, organizuje a zatrieďuje pracovníkov strediska podľa potrieb zákazníkov,
jednotlivých stavieb príp. potrieb iných oddelení, denne rozdeľuje, organizuje a riadi
využívanie stavebných strojov formou prenájmu zákazníkom, príp. iným oddeleniam
- zodpovedá za racionálny a plne využívaný prenájom stavebných strojov a pracovníkov
zadelených na oddelení dopravy, kontroluje výkony stavebných strojov a dopravných
prostriedkov na stredisku, kontroluje vydané a prijaté stazky
- zabezpečuje nákup spotrebného materiálu podľa pokynov nadriadeného, zodpovedá
za skladovanie ručného náradia a ostatného skladového materiálu vrátane debnenia a
lešenia
- kontroluje spotrebu PHM stavebných strojov a dopravných prostriedkov
- kontroluje technický stav a čistotu strojov a zariadení, zabezpečuje pravidelnú údržbu
- operatívne rieši problémy spojené s logistikou
- zodpovedá za kvalitu, včasnosť a celkové prevedenie dodávaných a dodaných služieb
a komodít strediska
- zodpovedá za súlad postupov spoločnosti podľa legislatívy uplatniteľnej na činnosť,
služby a komodity strediska a za celú agendu s tým súvisiacu
- navrhuje organizačné stratégie pre zvýšenie efektivity strediska

Stabilné zamestnanie, možnosť osobného rastu, služobné auto, mobil, prémie

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

praktické skúsenosti v doprave podmienkou
silné manažérske a organizačné schopnosti
skúsenosti s vedením a riadením ľudí
vysoké pracovné nasadenie a komunikatívnosť
dôslednosť pri plnení úloh
samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
odolnosť voči stresu
odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej dopravy výhodou

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4032263  Megjelentetés dátuma: 17.3.2021  Alapbér (bruttó): 860 EUR/mesiac