Prípravár/Prípravárka

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača, plat je rozdelený v dvojzložkovej mzde fix 70% + vario 30%, plus odmeny v zmysle prémiového poriadku spoločnosti nad rámec mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta s praxou. Prípravár/ka stavieb komplexne zastrešuje prípravu a zúčastňuje sa na obchodných stretnutiach ohľadom realizácie stavebného projektu. Dohliada na spracovanie cenovej ponuky. Preberá a kontroluje projektovú dokumentáciu. Spracováva a zadáva technické podklady na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov. Participuje na výbere rozhodujúcich subdodávateľov, vyhodnocuje jednotlivé cenové ponuky a realizuje výber. Pripravuje návrhy zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky, kontroluje správnosť fakturácie podľa ZoD. Zabezpečuje materiálové vybavenie na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcim. Komunikuje so stavebným dozorom investora. Mesačne sleduje stav projektu.

Práca v stabilnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, mobil

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich podmienky zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

stavebné vzdelanie
skúsenosť na pozícii stavebného prípravára, projektového manažéra
samostatnosť
dobré koordinačné a technické schopnosti

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4031345  Megjelentetés dátuma: 4.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac