Zástupca vedúceho dopravy

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zástupca vedúceho dopravy monitoruje funkčnosť prípadne poruchovosť pracovných strojov a zariadení.
Kontroluje a zabezpečuje pravidelnú údržbu pracovných strojov a zariadení, vrátane ich čistoty. Vypisuje objednávky súvisiace s opravou. V prípade poistných udalostí súvisiacich so zariadeniami rieši a komunikuje priamo s poisťovňou. Pravidelne kontroluje spotrebu PHM stavebných strojov, dopravných prostriedkov.

Služobný automobil
Služobný telefón

V prípade záujmu o predmetnú pozíciu prosíme uchádzačov, aby zaslali svoj profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected], prípadne poštou na adresu: PROSPECT spol. s r.o., J. Simora 5, 940 01 Nové Zámky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a organizačné schopnosti
- samostatnosť, dôslednosť a zodpovednosť
- flexibilita

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 360867  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- + prémie