Obchodný zástupca

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800,- brutto + prémie /finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta/*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov
-podieľanie sa na realizácii projektov
-podpora pri realizovaní projektov
-účasť na meetingoch s vedením spoločnosti a informovanie o stave projektu
- kalkulácia nákladov na projekt a ich následná kontrola
- sledovanie dodržiavania harmonogramu projektu
- koordinácia projektu od projektovania až po ukončenie
- tvorba a realizácia stratégie predaja

- zaujímavá práca v oblasti stavebníctva
- služobné motorové vozidlo
- mobilný telefón
- otvorená komunikácia
- motivačné pracovné podmienky

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúce pracovné skúsenosti s riadením, koordináciou stavebných projektov

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný, precízny, komunikatívny, samostatný a spoľahlivý typ.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3237019  Megjelentetés dátuma: 13.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- brutto + prémie /finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta/*