Vedúci strediska dopravy a recyklácie

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Tvrdošovská cesta, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 000 - 1 200 eur v závislosti od skúseností + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné rozdeľovanie, organizovanie a riadenie pracovníkov strediska podľa potrieb zákazníkov, jednotlivých stavieb
- denné plánovanie a rozdeľovanie využívania stavebných strojov formou prenájmu zákazníkom
- kontrola výkonov stavebných strojov a dopravných prostriedkov strediska
- kontrola spotreby PHM stavebných strojov a dopravných prostriedkov
- zabezpečovanie nákupu a opravy strojov a mechanizmov
- kontrola technického stavu a čistoty strojov a zariadení, zabezpečovanie pravidelnej údržby
- pravidelné prehliadky STK a EK motorových vozidiel
- operatívne riešenie problémov spojených s logistikou
- výber dodávateľov pre servis vozidiel, nákup náhradných dielov a služieb
- monitoring vozidiel, administratíva /stazky a km za jednotlivých vodičov a jazdy/
- aktívne riešenie poistných udalostí súvisiacich s dopravou

Stabilné zamestnanie, možnosť osobného rastu, služobné auto, mobil, prémie

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

praktické skúsenosti v doprave podmienkou
silné manažérske a organizačné schopnosti
skúsenosti s vedením a riadením ľudí
vysoké pracovné nasadenie a komunikatívnosť
dôslednosť pri plnení úloh
samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2779112  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000 - 1 200 eur v závislosti od skúseností + prémie