Vedúci oddelenia zákazky

PROSPECT, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300,- brutto v závislosti od skúseností + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta s praxou. Vedúci oddelenia zákazky zhotovuje finančný harmonogram, časový plán za spolupráce s riaditeľom stavebnej výroby- hlavným stavbyvedúcim a ostatnými stavbyvedúcimi, zabezpečuje vstupnú kontrolu dodaných projektov - kompletnosť podľa zmluvy, skúma návrhy jednotlivých zmlúv, posudzuje ich z hľadiska schopnosti možného splnenia podmienok objednávateľa a predkladá svoje stanovisko konateľovi,zabezpečuje vykonávanie kontroly plnenia uzavretých zmlúv, v spolupráci s príslušným stavbyvedúcim pripravuje podklady k preberaciemu konaniu, prípadne ku kolaudácii stavieb, plní si povinnosti vyplývajúce so systému manažérstva kvality ISO 9001:2000, je zodpovedný za stanovenie cieľov svojho oddelenia, ich plnenie a preventívnych činností, ich stanovenie a kontrolu 1 krát ročne, zodpovedá za činnosť na oddelenia Príprava, kontroluje, koordinuje činnosť zamestnancov na odd. Príprava., zodpovedá za činnosť Zákazkového oddelenia, riadi jeho pracovníkov, zabezpečuje zákazky pre firmu, pri účasti na verejnej súťaži zabezpečuje skontrolovanie a odovzdanie všetkých súťažných podkladov vyhlasovateľovi a to včas a v rozsahu podľa požiadavky a nesie za to zodpovednosť, zastupuje firmu účasťou na „otváraní obálok“ na verejných súťažiach, kontroluje evidenciu o zákazkách – úspešných aj neúspešných a vyhodnocuje ich, kontroluje a analyzuje výsledky súťaží v nadväznosti na spracované a podané ponuky cenovým oddelením a následne navrhuje riešenia na zvýšenie úspešnosti firmy v súťažiach, robí ohliadky stavieb a ich zameranie.

Práca v stabilnej spoločnosti. Motivujúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme dynamická stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Stavebná firma PROSPECT, spol. s r.o. vznikla v roku 1989 a od svojho vzniku neustále rozvíjame a skvalitňujeme poskytnuté služby. Disponujeme odborným personálom, stavby realizujeme modernými a kvalitnými technológiami, sme schopní zrealizovať požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov v dohodnutých termínoch a vo vysokej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2412689  Megjelentetés dátuma: 28.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300,- brutto v závislosti od skúseností + prémie