Programátor JAVA - Android / Backoffice

PROSOFT, spol. s r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 8, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1200 - 2500 € (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegu programátora, ktorý by sa podieľal na návrhu a vývoji systémov pre oblasť osobnej dopravy - koncoví užívateľia týchto systémov sú najmä pracovníci významného slovenského dopravcu. Predmetom vývoja sú riešenia implementované primárne v jazyku Java a príslušných technológiách - web aplikácie, backoffice riešenia, mobilné aplikácie, integrované informačné systémy. Snažíme sa držať trend s aktuálnymi technológiami.

Priateľský kolektív
Príjemné pracovné prostredie v centre Žiliny (s parkovaním)
Flexibilný pracovný čas
Osobný prístup
Vzdelávanie
Stabilná práca
Teambuildingy, firemné raňajky, hodiny angličtiny, káva a viac kávy atď. :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Základy

Požiadavky:
- pokročilá znalosť Java,
- primeraná znalosť SQL,
- základná znalosť UML.

Samostatnosť
Tímový duch
Aktívny prístup k práci a inováciam
Záujem a schopnosť učiť sa
Zodpovednosť
Iniciatívnosť

Uvítame skúsenosti s:
- Android,
- Design Patterns,
- Continuous Integration
- agilne riadenými projektami,
- ďalšími zručnosťami, ktoré nám môžu pomáhať zlepšovať sa, byť otvorení inováciam a zabezpečia, že spolu budeme mať naozaj aj dobrý pocit z toho, čo po sebe zanechávame.

PROSOFT je overeným a spoľahlivým dodávateľom informačných systémov a súvisiacich technológií s viac ako 30 ročnou históriou. Zabezpečujeme: Vývoj enterprise IS a aplikácií v technológiách Java pre platformy Windows, Linux, Android, iOS. Riešime témy ako: Doprava, Platby, Čipové karty, B2B predajné systémy a iné.
ID: 3672706  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 2500 € (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)