Hľadáme príjemnú a profesionálnu dentálnu hygieničku/hygienika.

ProSmile Clinic, s. r. o.

Miesto práce
Apollo Business Centre, Prievozská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac+ odmeny z tržby a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu stomatologickú kliniku v biznis centre Apollo II v Bratislave a na pobočke v Petržalke hľadáme príjemnú a profesionálnu dentálnu hygieničku/hygienika, pre ktorú je vykonávaná práca potešením a ktorá dokáže empaticky komunikovať s našimi pacientmi.

Ak sa rozhodnete pre našu ponuku, budete pracovať v príjemnom pracovnom kolektíve s priateľským prístupom v nadštandardne vybavenej zubnej klinike.

Vašou náplňou práce bude vykonávanie prevencie, liečba paradontu, stanovovanie terapeutického plánu a informovanie pacientov o potrebách prevencie pred chorobami parodontu.

Po zaslaní životopisu sa s Vami obratom spojíme.

Prácou na našej klinike získate priateľské pracovné prostredie, v ktorom nájdete okrem profesionálnych služieb aj zábavu a príjemnú atmosféru.

Pracovať budete v modernom stomatologickom pracovisku vybavenom špičkovými prístrojmi.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- príjemná komunikácia s pacientmi
- chuť vzdelávať sa
- proaktívny prístup
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme moderná zubná klinika s vysokou úrovňou starostlivosti vďaka moderným technológiám a neustálemu vzdelávaniu nášho personálu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Smutný
E-mail: poslať životopis
ID: 4025076  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac