Mzdový účtovník na dohodu

PRORECO s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné spracovanie mzdovej agendy
• spracovanie dochádzky a podkladov pre výpočet miezd
• spracovanie miezd
• ročné zúčtovanie daní
• komunikácia s poisťovňami a zasielanie výkazov

• zázemie modernej, stabilnej a progresívnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• dobrá atmosféra, tímová spolupráca a priama podpora zo strany nadriadeného
• veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania
• externé školiace kurzy

V prípade, že ste kandidát, ktorý má predchádzajúcu prax so spracovaním miezd a ste tak ochotný okamžite prevziať zodpovednosť za túto oblasť a vidieť za sebou výsledky a osobný prínos, posielajte svoj životopis mailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika, mzdy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

KROS Olymp - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť mzdového účtovníctva
• skúsenosti so spracovaním miezd
• flexibilita
• zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť PRORECO je slovenská firma, ktorá bola založená v roku 1999. Základnou filozofiou firmy je dodávať priemyselné podlahy komplexne - od návrhu vhodnej technológie cez realizáciu, až po zabezpečenie servisu používaných podláh. Našimi zákazníkmi sú najmä spoločnosti z automobilového priemyslu, logistiky, výrobné závody, firmy potravinárskeho priemyslu a mnoho ďalších. Pre viac informácií https:// www.proreco.sk, facebook - Proreco - priemyselné podlahy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3858995  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 5,4 EUR/hod.