Pracovník v kovovýrobe - práca v sede na 2 zmeny!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
900€/mes. brutto (základ 696€ + bonusy a odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte jednoduchú prácu a máte skúsenosť s prácou vo výrobe?
Nechcete už stáť pri páse a vykonávať stereotypnú prácu?
Nechcete dochádzať až do Priemyselného parku v Nitre? Máme pre Vás skvelú ponuku!

Ponúkame možnosť stať sa členom výrobného tímu v poprednej anglickej spoločnosti v Mlynárciach, ktorá sa špecializuje na kovovýrobu.

Vašou náplňou práce bude:
- ľahká manuálna práca pre mužov aj ženy
- obsluha ručných lisov, vstrekolisov, bodových zváračiek, spájkovačiek a transferovej linky
- kontrola a balenie hotových výrobkov
- 8 hodinové zmeny v 2 zmennej prevádzke - víkendy sú voľné

práca prevažne v sede
- dochádzkový bonus 60€/mesiac
- bonus za kvalitu 34€/mesiac
- stravné lístky 3,83€ plne hradí zamestnávateľ
- dobrá dostupnosť do práce s MHD 21 a vlakom z Nitry a okolia
- bezproblémová komunikácia a spolupráca s našim koordinátorom!

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie kovov za studena, bodové zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- ochota učiť sa novým veciam
- výborné organizačné schopnosti

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3987780  Megjelentetés dátuma: 16.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€/mes. brutto (základ 696€ + bonusy a odmeny)