Team Leader

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 350 EUR/mesiac1 350€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre Vás vedenie a motivácia členov tímu vysnívanou prácou?
Máte skúsenosti s vedením menšieho tímu a chceli by ste sa v tomto smere zdokonaľovať?

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii TeamLeader v poprednej španielskej spoločnosti.

Záujem máme o kandidáta, ktorý vie viesť, motivovať a usmerniť cca 10 členný tím k dosahovaniu pozitívnych výsledkov. Kandidát by mal byť prirodzene autoritatívny, pragmatický, logicky zmýšľajúci, schopný správne delegovať a promptne riešiť vzniknuté problémy. Keďže je potrebné komunikovať aj s klientmi, či dodávateľmi zo zahraničia, potrebná je tiež  znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Vašou náplňou práce bude:
- koordinovanie, vedenie a motivovanie menšieho tímu pracovníkov
- organizovanie príjmu a výdaju materiálu
- práca v internom skladovom systéme
- tvorba dodacích listov
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- administratívno-technická podpora chodu kancelárie a skladu
- riešenie ostatných operatívnych úloh

- práca na 1 - 2 zmeny

- práca v príjemnom modernom prostredí
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť využívať cudzí jazyk v práci na dennej báze
- víkendy sú VOĽNÉ
- stravné lístky 3,83€ plne hradí zamestnávateľ

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú španielsku spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku a prepravu tovaru pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
- výborné organizačné schopnosti
- skúsenosti s riadením ľudí
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosť s obsluhou VZV

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3908488  Megjelentetés dátuma: 5.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac