Project Manager

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša pracovná náplň bude zahŕňať:

- vedenie realizačného tímu a riadenie projektov IT riešenia a služieb zameraných na správu informácií uložených v dokumentoch, procesoch, digitálnych médiách, sociálnych sieťach, portáloch, či podnikových systémoch
- riadenie zmenových procedúr projektu
- organizácia jednotlivých fáz projektu /návrhy, odsúhlasanie, rozvrhnutie času a termínov na realizáciu, riešenie odchýlok, nápravné riešenia, reportovanie klientovi, odovzdanie výsledného projektu vrátane príslušnej dokumentácie/
- komunikácia so zákazníkmi, partnermi a členmi tímu
- sledovanie termínov
- reportovanie stavu a dokumentácia riadenia projektu
- aktívna účasť na rozvojových aktivitách spoločnosti
- spolupráca s obchodným tímom

Podľa detailného popisu pracovnej náplne je zrejmé, že úplný začiatnočník takéto pracovné nasadenie a zodpovednosť  nemusí hneď zvládnuť, preto je vhodnejšie ak ste sa už  stretli s projektovým manažmentom ako takým a je úplne jedno o akú oblasť išlo.

- odborné školenia a podpora certifikácie
- možnosť osobného rastu
- služobný notebook a mobil aj na súkromné účely
- výborný pracovný kolektív a prostredie
- prácu pre domáce i zahraničné projekty spojené s možnosťou cestovania
- aktívne využívanie angličtiny s partnermi i zákazníkmi
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na šport

Zaslaním môjho životopisu (v slovenskom a anglickom jazyku) a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovné pozície obsadzujeme pre významnú českú spoločnosť IXTENT, ktorá pôsobi na európskom trhu informačných technológií už viac ako 10 rokov a je popredným poskytovateľom služieb a riešení zameraných na správu informácií uložených v dokumentoch, procesoch, digitálnych médiách, sociálnych sieťach, portáloch či podnikových systémoch. Kvalitný pracovný tím zložený z procesných analytikov, vývojárov, technických a aplikačných konzultantov svojím pôsobením pomáha spoločnostiam uchovávať ich jedinečné know - how a efektívne spracovávať dôležité obchodné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Do postupne vznikajúceho pracovného tímu hľadáme komunikatívneho Project Managera, so skvelými organizačnými schopnosťami a aktívnou znalosťou angličtiny, ktorému pojmy ako operatívne riadenie, riadenie rizík, riadenie kvality, oneskorenie plánu nie sú cudzie.

Požadujeme ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie a minimálne 2 roky skúseností v projektovom riadení. Veľkou výhodou je, ak ovládate aj nemecký jazyk a poznáte štandardy projektového riadenia.

O robotu nebudete mať núdzu, nakoľko klient chystá spustenie nového veľkého projektu v rámci Slovenskej republiky.

Mal by to byť taktiež kolega nie len manager, mal by vedieť poradiť, podporiť, hľadať riešenia a určite by sa mal riadiť heslom, "Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra".

Ochota /nutnosť :)/ zúčastniť sa mesačného vstupného školenia na centrále v Prahe, na náklady spoločnosti samozrejme.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3465422  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 - 2500 €