Senior SAP konzultant

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak patríte k počítačovým zanietencom máte všeobecné technické znalosti, znalosti programovania v akomkoľvek programovacom jazyku a viete ako fungujú databázy, pridajte sa do neustále rastúceho tímu spoločnosti, ktorá pôsobí na európskom trhu informačných technológií už viac ako 10 rokov a podeľte sa s Vašimi skúsenosťami, znalosťami, know-how s ďalšími špecializovanými odborníkmi.

Náš obchodný partner otvára pobočku v Bratislave, vytvára si nový pracovný tím a má záujem zamestnať šikovných kolegov/kolegyne s chuťou pracovať na sebe a posúvať sa vpred, s pozitívnym myslením, nie príliš introvertnou povahou, niekoho kto popri číslach a kódoch sa bude vedieť porozprávať aj s klientmi a zastupovať spoločnosť na čo najvvyššej úrovni.

Aktuálne obsadzujeme pozície aplikačného konzultanta SAP. V prípade ak by sa niekto z Vás milí IT experti stretol počas svojej praxe s podnikovým softwarom SAP, alebo máte prehľad o jeho fungovaní predovšetkým s dátovou archiváciou v SAPe neváhajte a dajte nám o sebe vedieť.
Vašou úlohou bude

  • analýza zákazníckých požiadaviek,
  • implementácia riešení na báze produktov OpenText/OpenText Suite for SAP, Microsoft,
  • programové úpravy, integrácia na existujúce systémy u zákazníka,
  • odborné konzultácie,
  • dokumentácie a školenia,
  • poskytovanie záručnej a pozáručnej podpory,
  • spolupráca s vývojármi, programátormi, obchodným oddelením.

  • výborný kolektív ochotný vždy pomôcť, podržať a podporiť
  • príjemné, moderné a plne vybavené pracovné prostredie
  • práca pre významné zahraničné aj tuzemské spoločnosti
  • poskytnutie odborných certifikovaných školení pre osobný rozvoj v pracovnej dobe
  • služobný notebook, mobil
  • príspevok na šport
  • práca na národných aj nadnárodných projektoch
  • možnosť rastu na pozíciu senior konzultant, project team leader a team head
  • flexibilná pracovná doba

Ak preferujete menšie spoločnosti, s menším počtom zamestnancov, priateľskejšie ba priam rodinné prostredie, kde každý každého pozná, a kde budete mať priestor stretnúť sa, prípadne naučiť sa oveľa viac technológií a prirodzene tak kariérne rásť je práve táto spoločnosť skvelou voľbou pre Vás.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobí na európskom trhu informačných technológií už viac ako 10 rokov. Svojim zákazníkom poskytuje služby a riešenia zamerané na správu informácií uložených v dokumentoch, procesoch, digitálnych médiách, sociálnych sieťach, portáloch či podnikových systémoch. Pomáha tak spoločnostiam uchovávať ich jedinečné know-how a efektívne spracovávať dôležité obchodné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ABAP - Základy
Java - Základy
C# - Základy
SAP - Základy
SQL - Základy
ASP.NET - Základy
Oracle Database - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľký dopyt máme po skúsených, praxou ostrieľaných IT odborníkoch, ktorí už pracovali v SAPe, ale dáme možnosť i absolventom vysokých škôl s technickým zameraním, ktorí už majú aspoň nejakú prax popri štúdiu. Do hry však môžu vstúpiť len hráči spĺňajúci nasledovné kritériá:

  • znalosť databáz podmienkou
  • programovanie v akomkoľvek programovacom jazyku
  • všeobecné technické znalosti
  • analytické a komunikačné schopnosti /vhodná sebaprezentácia/
  • aktívna znalosť angličtiny
  • ukončené stredoškolské vzdelanie najlepšie technického smeru
  • prax v odbore výhodou
  • vodičský preukaz skupiny B

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3361071  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 - 2500€