Skladový operátor II na TPP

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade podľa požiadavky nadriadených operátorov
- nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola a balenie tovaru
- práca so skenerom
- trojzmenná prevádzka (1. týždeň ranná; 2. týždeň poobedná; 3. týždeň nočná; víkendy voľné s možnosťou nadčasov)

- motivujúce platové ohodnotenie
- 100% preplácanie straných lístkov zamestnávateľom
- výkonnostné bonusy
- dochádzkové bonusy
- bonusy za nadčasy

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je súčasťou poprednej poštovej a logistickej spoločnosti, na slovenkom trhu pôsobí od februára 2015 a poskytuje prepravné služby šité na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou v sklade (vítané)
- schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny
- komunikačné zručnosti

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3360274  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na pracovnom pohovore