Technik strojov a zariadení do tlačiarne

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Sučianska 39/A, okres Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záujem o bezrizikovú prácu v pokojnom prostredí, navyše s nástupom priamo do kmeňa, si tu správne. Obsadzujeme pozície do knihárne, kde ťa čaká odborná práca spojená s nastavovaním strojov a odstraňovaním bežných prevádzkových závad. Obrovské plus majú u nás tí, ktorí majú predošlú skúsenosť s obsluhou knihárskych strojov. Pracuje sa v 3 a 4 zmennej prevádzke, spoločnosť garantuje zaškolenie a tešiť sa môžeš aj na stravovanie za symbolickú cenu!

- práca vhodná pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie
- podmienka schopnosť pracovať v noci, resp. na zmenách!
- práca v bez rizikovom príjemnom klimatizovanom a nehlučnom prostredí
- možnosť stravovania priamo na pracovisku za symbolický zamestnanecký príplatok
- preplatenie 10x cena cestovného lístka pri dochádzaní z iných obcí /mesačne/
- pracovné oblečenie
- nástup priamo do kmeňa
- možnosť navýšenia mzdy po odpracovaní 3 mesiacov
- zaujímavý odmeňovací systém /široká škála príplatkov dochádzkový, výkonnostný bonus/
- všetky zákonné príplatky aj nad rámec Zákonníka práce
- možnosť zaškolenia priamo spoločnosťou na jednotlivé pozície

V prípade, ak ťa pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vysokokvalitných polygrafických produktov: knihy, časopisy, katalógy, reklamné tlačoviny a obaly

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľkou výhodou je polygrafické vzdelanie, prípadne priama skúsenosť s prácou v tlačiarenských, či distribučných spoločnostiach
- Pravidelná dochádzka je samozrejmosťou
- Sebazdokonaľovanie
- Chuť učiť sa a pracovať na sebe
- Trpezlivosť
- Mechanická zručnosť
- Technické cítenie

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3280905  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresníme na osobnom pohovore