Junior asistent obchodného oddelenia s víziou a potenciálom kariérne rásť.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 36, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
uprednostňujeme sa o tom porozprávať na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prestížnej jazykovej školy s dlhoročnou tradíciou a popredným postavením na trhu chceme nájsť sympatického, príjemného, komunikatívneho kolegu, ktorý potrebuje pre svoj kariérny rozvoj zázemie a podporu, adekvátne pracovné podmienky, príjemne naladený team kolegov a priestor na sebarealizáciu.
Naše pracovné očakávania si predstavujeme asi takto:
- v prvej etape tzv. zaškoľovacej sa zoznámite s prostredím,
klientelou a službami našej jazykovej školy
- prostredníctvom už existujúcej databázy budete dohadovať
senior obchodným zástupcom stretnutia, pripravovať podklady
k rokovaniam face to face, absolvovať množstvo calls
- v druhej fáze, keď budete z malíčka sypať všetky potrebné
informácie o nás, našich službách, prípadne sami začnete chodiť
s nápadmi, či návrhmi na zmenu a budete ready ísť do terénu a
vysoko profesionálnym spôsobom nás zastupovať, vtedy si
môžete povedať, že ste na začiatku svojej kariéry a budete ju už
len ďalej rozvíjať.
Oficiálny popis pracovnej pozície Vám poskytneme samozrejme tiež:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie firemných klientov za
účelom predaja jazykového vzdelávania,
- návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia,
- zisťovanie a analýza potrieb zákazníka,
- príprava a uzatváranie zmlúv,
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu,
- pravidelný reporting

- práca v príjemnom kolektíve v rámci najväčšej jazykovej školy na
Slovensku, latku máme postavenú veľmi vysoko a nehodláme zo
svojich nárokov poľavovať
- ako si veci u nás nastavíte, ako veľmi sa snažíte, tak Vás aj
spoločnosť odmení, je to všetko vec dohody a samozrejme
dosahovaných výsledkov

Prosíme uchádzačov o inzerované pracovné miesto, aby zaslali svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedený email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Jedna z najväčších vzdelávacích inštitúcií na Slovensku zameraných primárne na firemné vzdelávanie, poskytujúca vysokokvalitné a komplexné služby v rámci šiestich samostatných oddelení – Jazyková škola, Biznis škola, Testovanie a certifikácia, Online vzdelávanie, Preklady a tlmočenie a Jazykové pobyty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme prirodzeného, dynamického, komunikatívneho a samostatného kolegu so silným zmyslom pre obchod, s chuťou tvoriť a spolu podieľať sa na príprave obchodných stratégií spoločnosti a byť tak plnohodnotným a aktívnym členom teamu a nie len vykonávačom pracovných úloh.
V prípade ak ste absolventom jazykovej školy, prípadne ste zvyknutý používať cudzí jazyk viac ako ten Váš materinský, tak smelo nás kontaktujte určite už splnením tejto požiadavky máte ku nám dvere otvorené.
Ak túžite po sebarealizácii, kariérnom postupe, máte obchodného ducha alebo aspoň víziu pohybovať sa v obchodnom svete tak sa nebojte reagovať na ponuku, pošlite nám svoje CV, prípadne zavolajte stretneme sa pri dobrej kávičke, v našich reprezentačných priestoroch a s úsmevom na tvári sa o Vašich plánoch porozprávame. :)

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3239091  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: uprednostňujeme sa o tom porozprávať na osobnom stretnutí