Špecialista/Priemyselný Inžinier

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Jánošíková 1, Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zavádzanie metód priemyselného inžinierstva pre vybraný úsek
-plánovanie a riadenie plánu produkcie
-manažment kvality
-vnútropodniková logistika, logistika a riadenie dodávateľských reťazcov
-optimalizácia zásob a materiálových tokov
-projektovanie výrobných procesov a systémov
-komunikácia so zákazníkom-spolupráca pri formovaní konkrétnych požiadaviek a návrh vhodného riešenia
-príprava pracovných štandardov
-realizácia interného zaškolenia tímu a následný audit vybranej oblasti
-spolupráca s ďalším špecialistom pri riešení projektov
-zodpovednosť za úspešné odovzdanie práce zákazníkovi

-Práca v stabilnej spoločnosti
-Práca v medzinárodnom tíme
-Dynamický systém odmeňovania
-Priestor pre sebarealizáciu
-Interné vzdelávanie
-Pracovný notebook a telefón, stravné lístky, firemná autobusová doprava

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom i anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť so zameraním na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automotive

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Dobré komunikačné zručnosti
-Proaktivita a podnikateľský duch
-Schopnosť viesť a motivovať pracovný tím
-Precíznosť, presnosť, vytrvalosť, efektivita v práci
-Odolnosť voči stresu

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2794369  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: na osobnom pohovore