Koordinátor obchodno -technických ponúk

PRONIX, s.r.o.

Miesto práce
J.Hronca 16, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
dohodou (fix podľa odskúšaných schopností) + motivujúce odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracováva obchodné prípady
- vyhľadáva nové obchodné možnosti na slovenskom trhu
- vypracováva ponuky pre klientov
- vedie obchodné rokovania
- spolupracuje s technickým oddelením pri spracovaní obchodných prípadov
- zabezpečuje marketingové aktivity
- komunikuje s obchodnými partnermi
- zbiera informácie o vývoji na trhu a o konkurencii
- pripravuje plány a zadáva konkrétne ciele v súlade s plánovanými úlohami a stratégiou spoločnosti.
- zabezpečuje hospodárne nakladanie so zverenými prostriedkami a rozpočtom
- spolupracuje s kľúčovými zákazníkmi

budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, obchodný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, ktorá má technického a obchodného ducha , má prax s vedením obchodných rokovaní, chce pracovať v dynamickom tíme, aktívne komunikuje s ľuďmi, ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte, lebo pravdepodobne budeme vedieť splniť Vaše požiadavky. Chceme Vám oznámiť, že nami ponúkaná práca je dosť náročná a zvládnu ju iba tí najlepší, hoci na prvý pohľad sa vám to nemusí tak zdať.

Výhodami kandidáta sú:
- skúsenosti s obchodnou činnosťou
- znalosť predkladania ponúk pre verejné obstarávanie.
- komunikatívnosť,samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, logické myslenie a organizačné schopnosti sú vítané.

Spoločnosť PRONIX je popredným integrátorom a uznávaným odborníkom v oblasti technológií a služieb pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky. Pôsobí na českom trhu od roku 1992 a na slovenskom trhu od roku 1996. Poskytujeme flexibilné riešenia od inštalácie jednotlivých elektrotechnológií až po komplexné technologické celky. Ponúkame systémy záložného napájania – UPS, DUPS, motorgenerátory, batérie, ale aj systémy chladenia, hasenia, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV a MaR. Ponuka našich služieb zahŕňa audity a konzultácie, inovatívne návrhy projektov, inžinierske práce, profesionálne realizácie, riadiace a dohľadové systémy, odbornú technickú pomoc, záručný a pozáručný servis prostredníctvom špeciálne vyškolených a certifikovaných technikov.

Hlavné zameranie
Primárne zameranie a najčastejšie realizované celky spoločnosti PRONIX sú predovšetkým technologické objekty priemyselných prevádzok, datacentrá, riešenie napájania prevádzok infraštruktúry v rôznych odvetviach. Spoločnosť PRONIX je špecialistom na realizácie stredného a veľkého výkonu, o čom svedčí rad projektov pre významné spoločnosti a inštitúcie z oblastí, akými sú financie a bankovníctvo, IT a telekomunikácie, priemysel a energetika, výroba a automatizácia, doprava, média alebo štátna a verejná správa.

Kvalita služieb
Všetky inštalácie sú vykonávané v najvyššej kvalite s maximálnymi nárokmi nie len na zariadenie, ale taktiež na postup inštalácie. Meno PRONIX je obecne spojené s celým radom novo zavedených inovácií a najmodernejších a prevádzkovo optimalizovaných riešení, ktoré sa neskôr stávajú technologickým štandardom na celom trhu. PRONIX kladie dôraz na efektivitu, prevádzkovú bezpečnosť, spoľahlivosť a práve optimalizáciu investičných a prevádzkových nákladov, ktoré sú kľúčovými parametrami podnikania každého zákazníka..

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3259956  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou (fix podľa odskúšaných schopností) + motivujúce odmeny