Knihárka

PROMPt, tlačiareň cenín, a.s.

Miesto práce
Jozefa Hagaru 9, 831 51 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ovládanie základných druhov knihárskych prác
- Triedenie, počítanie a medzioperačná kontrola kvality tlačových hárkov po jednotlivých operaciach (tlači, razbe, perforácií, číslovaní),
- Výstupná kontrola kvality tlače, farebnosti a textov podľa schváleného vzoru pred expedovaním zákazky.
- Samostatná obsluha a nastavenie jednoduchých knihárskych zariadení a strojov.
- Vykonávať pravidelnú údržbu knihárskych zariadení a príslušenstva (čistenie a malá údržba)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na uvedenú pozíciu prijmeme aj uchádzača bez praxe, ktorého na danú prácu zaškolíme.

Polygrafická výroba, špecialna polygrafická výroba, digitálna tlač, DTP, dokončovacia výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1234398  Megjelentetés dátuma: 3.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 €