Hostesky / promotéri, Bratislava

PROMOTERI.EU s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1. 12.
Mzdové podmienky (brutto)
5-6€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné HOSTESSKY / PROMOTÉROV- december

Chcete si pred Vianocami slušne privyrobiť, aby ste mali skutočne bohatý štart do nového roku ? Pridajte sa k nám.

Termín: 1. – 22.12.

Pracovná doba: cca 10:00 – 17:00 (podľa lokality)

Náplň práce: vítání návštěvníků prodejny, jejich usazení, nabídnutí nápoje a předání obchodnímu zástupci telefonního operátora

Požiadavky: výborné komunikačné znalosti, reprezentatívny vzhľad a vystupovanie, bydlisko v danej lokalite, možnosť odpracovať aspoň 3 dni v týždni, chuť si slušne zarobiť ????

Lokality: Lučenec, Poprad, Spišská Nová Ves, Ružomberok, Žilina, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Michalovce, Prešov, Košice, Trebišov, Humenné, Šaľa, Štúrovo, Trnava, Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Dunajská Streda, Komárno, Prievidza, Zvolen, Trenčín, Levice, Nitra

Odmena: 5-6 €/hod

Neváhajte a prihláste sa zde: http://www.promoteri.eu/promoter-nabidka/1008

Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Promoteri.eu jsou největší agenturou, zaměřenou na promotéry. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3257245  Megjelentetés dátuma: 30.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5-6€/hod