Recepčná/ý

PROMENÁDA, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prvý kontakt a komunikácia s hosťom,
- poskytovanie informácii,
- rezervácie,
- prepájanie hovorov,
- vedenie agendy na recepcii, check in a check out,
- práca s platobným terminálom,
- prijímanie a následne riešenie sťažnosti,
- zmenárenská činnosť,
- objednávanie služieb pre hosti hotela,
- vystavovanie hotelových účtov,
- práca s pokladňou,
- predaj doplnkového tovaru,
- registrácia hostí a pridelovanie izieb
- 12-hodinová pracovná doba (denná/nočná zmena)

práca v mladom kolektíve
možnosť zlepšenia sa v cudzom jazyku
pravidelné školenia
dynamická práca

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
Spolu so životopisom prosím v prílohe zasielajte aj foto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne v *** hoteli

Počet rokov praxe

1

Ak si komunikatívny, nemáš problém s angličtinou, spĺňaš min. požadovanú prax je to práve tvoja šanca realizovať sa v luxusnom dizajnovom **** hoteli!

Spoločnosť Promenáda, a. s. prevádzkuje hotel Yasmin v Košiciach od roku 2009. V kategorizácii hotelov patrí hotel Yasmin medzi luxusné **** hotely, poskytuje ubytovanie v 155 dizajnových izbách s možnosťou king size bed, alebo twin size bed. Zabezpečuje organizovanie konferencií a rôznych spoločenských podujatí až pre 300 osôb. Samozrejmosťou je prevádzkovanie hotelovej reštaurácie Restaurant Café Yasmin, počas letnej sezóny aj rozsiahlej slnečnej záhrady s výhľadom na zeleň. Poskytuje doplnkové služby ako fitness, welness, parkovanie, business centrum, izbovú službu, práčovňu, taxi službu a iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 968876  Megjelentetés dátuma: 15.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou