Skladník v Nemecku - nástup ihneď

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
11,72 EUR/hod.mesačné prémie vo výške 350 - 400 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme manuálne zručných pracovníkov na pozíciu Skladník - manipulant

Práca je priamo na Nemeckú pracovnú zmluvu

Výkon prác je: Nemecko - mesto Offenburg
Garantovaná dlhodobá práca
Práca na dve zmeny
Ranná - 6 dní v týždni (Po -So) - 6,00 - 13,00 hod - 38,50 hodín týždenne
Poobedná - 5 dní v týždni (Po -Pi) - 13,15 - 21,30 hod
Ubytovanie: zabezpečené
Nejedná sa o turnusovú prácu

Obsadzované pozície:
- Skladník - manipulant
Náplň práce
- naskladňovanie tovaru pre maloobchodné prevádzky (potraviny, drogéria, zmiešaný tovar)
- manipulácia s nízkozdvižným vozíkom

Nemecký jazyk výhodou, nie však podmienkou.

- práca je priamo pre nemeckú spoločnosť na nemeckú pracovnú zmluvu
- MZDA: 11,72 Eur/hod Brutto
+ prémie - 350 - 400 Eur mesačne
+ dovolenka podľa nemeckej platnej legislatívy

ubytovanie je zabezpečené cca 10 min peši od skladu
Ubytovanie si hradí zamestnanec sám - strháva sa zo mzdy vo výške 375 Eur mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nadnárodná, stabilná spoločnosť s dlhodobou históriou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4041560  Megjelentetés dátuma: 4.3.2021  Alapbér (bruttó): 11,72 EUR/hod.