Operátor / výroba autoskiel Senec 7 Eur/h

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a pracuj s nami v Senci. Hľadáme šikovných ľudí (operátorov) do výroby autoskiel

O Čo ide?
- kompletizovanie autoskiel
- vizuálna kontrola
- ukladanie autoskiel do paliet
- práca iba pre mužov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- 7 Eur/ hodina (iba na živnosť)
- pomôžeme s vystavením faktúry
- náš koordinátor je ti plné nápomocný
- nie sme obyčajná personálna agentúra, sme ProJob a robíme to srdcom!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba autoskiel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3927532  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.