Kontrolór / živnostník 6 €/h + príplatky!

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si živnostník a hľadáš nový job? Sme ProJoB a máme pre teba top ponuku :-)
O čo ide?
- Budeš kontrolovať kvalitu vyrobených komponentov
- Ďalšie práce podľa potreby výroby
- 3 zmenná prevádzka

Tvoj plat?
- Nástupný plat je 6 €/h
Príplatky?
- práca nadčas - 1,50 €
- nočná - 1,50 €
- Sobota - 3 €
- Nedeľa - 3 €
Ďalšie benfity?
- Tvoju faktúru ti uhradíme do 10 dní
- Náš koordinátor je nonstop k dispozícií
- Dáme ti servis ako nikde inde!
- Sme ProJob a robíme to so srdcom!

Ak stále váhaš, volaj bezplatne na 0800 500 808, 0800 500 909 a pýtaj sa na čokoľvek

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontrola vyrobených dielcov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Chuť pracovať :-)

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3772017  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.