Predavač podlahových krytín

PROINA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
780

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru , dopĺňanie tovaru a ostatných predajných miest , označenie ceny a názvu predávaného tovaru, podieľať sa na pravidelných inventúrach.
Vítaná zručnosť s kasou .

Sortiment predajne : koberce , laminatove a vinilove podlahy, závesy a zaclony , tapety.

Otváracia doba predajne po-pia : 9:00 -19:00 , so : 9:00-13:00 , ne- zatvorene. Pracuje sa na jednu smenu ( dlhý / krátky týžden ). V prípade prace na pol úväzku je možne pracovnú dobu prispôsobiť na dohodnutý počet hodin týždenne .

mzda je nastavena motivacne z fixnej a variabilnej zlozky .
zakladna mzda je 435€ + variabilna zložka , priplatky , bonusy , provizia z predaja , 300-400€

- odborné školenia
- nápoje na pracovisku
- provízia z predaja
- zamestnanecké zľavy na tovar
- priplatok za pracu v sobotu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

prirodzená komunikácia so zákazníkmi, predajné schopnosti ,
vítane znalosti a skúsenosti s predávaným tovarom

Spoločnost PROINA s.r.o. vykonáva projektové riadenie stavieb , technický dozor investora a odborné inžinierske činnosti v stavebníctve . Zabezpečuje realizáciu stavebných projektov od fázy prípravy až po ich dokončenie a uvedenie do prevádzky . Pod značkou Diego zabezpečujeme predaj parkiet , kobercov , tapiet a bytového textilu.
ID: 3360453  Megjelentetés dátuma: 17.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 780