Dispečer

PROGRESS TRADING, a.s.

Miesto práce
Oktan, a.s., Slavkovská, Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac- príplatky v súlade so Zákonníkom práce; - mesačná odmena k základnej mzde po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dispečerské riadenie skladu PHM - príjem a výdaj PHM, obsluha automatizovaného riadiaceho systému;
- zadávanie údajov týkajúcich sa prepráv do informačného systému (spracovanie dokladov, vybavovanie objednávok, kontrola plnenia);
- zabezpečenie efektívnej a bezpečnej prevádzky;
- komunikácia s obchodným úsekom, prepravcom, vodičmi, dodávateľmi, odberateľmi

Ide o prácu na zmeny vrátane nočných zmien.

- odborný rast

Uvedené pracovné miesto bude obsadzované formou osobného pohovoru.
Žiadosti so stručným životopisom a telefonickým kontaktom zasielajte poštou / elektronickou poštou.
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú najlepšie vyhovovať stanoveným požiadavkám.
Za porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-operatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť;
- analytické logické myslenie, schopnosť riešiť problémy;
- technická zručnosť

Veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami a súvisiacimi produktmi.
ID: 3991593  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac