SBS pracovník

Progress Agency s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
576€ (brutto) + pohyblivá zložka až do výšky 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá pracovníkov na pozíciu strážnik. Voľné pracovné pozície sú na rôznych typoch objektov po celej Bratislave. Nejedná sa o stavby, ale o prácu v čistom prostredí so sociálnym vybavením.

Zamestnancom ponúkame rôzne typy benefitov a odmien.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť poskytuje služby recepcie a bezpečnostné služby na profesionálnej úrovni pri zachovaní vysokej diskrétnosti. Na slovenskom trhu sme viac ako 10 rokov. Za toto obdobie sme sa stali lídrom v ochrane majetku alebo chránenej osoby a poskytovaní služieb recepcie. Ponúkame širokú komplexnosť bezpečnostných služieb v zmysle zákona 473/2005 Zb.
Klientom poskytujeme účinnú pomoc pri ochrane ich majetku. Kladieme dôraz na vysokú úroveň poskytovaných služieb, ktorú dosahujeme najmä vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi.
Viac na: www.progressagency.sk PROGRESS AGENCY , Súkromná bezpečnostná služba.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3527728  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 576€ (brutto) + pohyblivá zložka až do výšky 40%