Lektor/ka anglického jazyka v materskej škole

PROGRESKA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12/2019
Mzdové podmienky (brutto)
15 Eur /45 minút

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorku anglického jazyka v pevne stanovených termínoch - pondelok a streda 14:00-16:30, 3 skupinky 2x týždenne, 3x 45 minút, 8-10 detí v skupine v centre mesta.
Trvanie práce: do júna. Potrebná pedagogická prax s deťmi predškolského veku Materiály a pomôcky dodáme. Forma výučby je kreatívna, zameraná na rozvoj prvých komunikačných schopností pomocou hier, básničiek a pesničiek. Ponúkame dlhodobú spoluprácu.

Materiály k výučbe, doplnkové materiály.

V prípade záujmu nám pošlite stručný profesijný životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. V prípade otázok nás kontaktujte IBA písomne na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, angličtina, príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, cieľavedomosť a motivácia.

Výučba v predškolských zariadeniach, špecializované jazykové kurzy, príprava na maturitu a skúšky

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1345557  Megjelentetés dátuma: 10.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 15 Eur /45 minút