Účtovník

ProFound Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac+ podľa skúseností kandidáta + ročné odmeny v závislosti od plnenia plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidovanie a účtovanie došlých faktúr a dobropisov a iných daňových dokladov. Kontrola povinných náležitostí dokladov. Archivácia dokladov. Rozúčtovanie nákladov na nákladové strediská.
- Evidovanie a účtovanie interných dokladov. Vedenie a účtovanie prevádzkovej pokladne. Evidencia a účtovanie majetku.
- Príprava podkladov a výkazov k DPH – kontrolný výkaz, súhrnný výkaz, daňové priznanie, a k dani z motorových vozidiel.
- Zaúčtovanie bankových výpisov do účtovného systému. Príprava prevodných príkazov na úhradu .
- Vypracovanie štatistických výkazov.
- Príprava podkladov a reportov podľa pokynov nadriadeného.

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- firemný telefón, notebook, bonusový systém a iné výhody

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť práce s IS BarIS a Pohoda výhodou,
- znalosť spracovania miezd výhodou,
- dobré komunikačné schopnosti,
- zodpovednosť, flexibilita, analytické myslenie,
- proaktivita, inovatívnosť,
- dôslednosť, zmysel pre detail,
- spoľahlivosť, samostatnosť, tímový hráč

Spoločnosť sa zaoberá veľkodistribúciou produktov farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3880160  Megjelentetés dátuma: 25.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac