Zodpovedný farmaceut - Odborný zástupca pre veľkodistribúciu liekov

ProFound Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 2, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2019 alebo skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1200 eur + podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dodržiavanie správnej veľkodistribučnej praxe
- zodpovednosť za interné a externé audity, inšpekcie v súvislosti s dodržiavaním správnej veľkodistribučnej praxe
- určovanie, schvaľovanie a kontrola pracovných postupov pri veľkodistribúcii liekov
- zodpovednosť za príjem, kontrolu dodávok liekov a liečiv, skladovanie a ich výdaj
- pravidelné školenia a kontrola dodržiavania pracovných postupov ostatnými zamestnancami
- vybavovanie reklamácií a sťažností so zameraním na kvalitu a bezpečnosť liekov
- vedenie dokumentácie v súlade s platnou legislatívou SR a EÚ
- komunikácia so štátnymi inštitúciami v oblasti veľkodistribúcie liekov
- cenotvorba

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- firemný telefón, notebook, bonusový systém a iné výhody

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vítaná je znalosť systému farmakovigilancie a skúsenosti z oblasti veľkodistribúcie liekov
- zodpovednosť, flexibilnosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť, tímový hráč
- skúsenosti so slovenskou, prípadne českou legislatívou
- vzdelanie v oblasti farmácie je NUTNOSŤ

Spoločnosť sa zaoberá veľkodistribúciou produktov farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3779172  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 eur + podľa skúseností kandidáta