Brigáda - zadávanie údajov

ProfiTour, s. r. o.

Miesto práce
Miletičova 3/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 4,2 EUR/hod.3,00 - 4,20 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zadávanie údajov do interného systému v oblasti cestovného ruchu a rôzne administratívne práce.

- flexibilný pracovný čas počas pracovných dní vyhovujúci študentom na vysokých školách
- dlhodobá spolupráca
- dobré dopravné spojenie (električky, autobusy, trolejbusy)
- zľavy na dovolenky
- kariérny rast

Ďakujeme za zaslanie životopisu, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie v oblasti cestovného ruchu

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Líder v poskytovaní technických aplikácií pre cestovný ruch na Slovensku. Prevádzkujeme on-line rezervačný systém novej generácie, jediný unifikovaný vyhľadávač zájazdov a služieb cestovného ruchu pre profesionálne použitie a množstvo partnerských portálov. Stojíme za najvýznamnejšími značkami na trhu ako Hydrotour, Turancar, Happytravel, Solvex, ESO travel, GabrielTour, TUI a mnohými ďalšími.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3464880  Megjelentetés dátuma: 26.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 - 4,2 EUR/hod.3,00 - 4,20 Eur/hod.