Požiarny technik, technik BOZP

PROFIS, spol. s r.o.

Miesto práce
Holíč, Palárikova 16, okres Skalica
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie pracovných úloh odborne spôsobilej osoby z oblasti PO, BOZP u zmluvných zákazníkov. Preto je dôležité aby uchádzač/ka vlastnil/a platné osvedčenie technika PO a BOZP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik PO, BOZP

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Profis spol. s r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, civilnej ochrany, pracovno zdravotnou službou, kontrolou požiarnotechnických zariadení /hasiace prístroje, hydranty, požiarne uzávery, požiarne prestupy, EPS, SHZ, požiarne klapky/, kontrolou vyhradených technických zariadení, predajom a montážou požiarnotechnických zariadení, predajom bezpečnostného značenia, ochranných pracovných pomôcok a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 662702  Megjelentetés dátuma: 19.3.2018